Świętokrzyskie Forum Biznesu Elite Business Club msurgiel 29 grudnia 2023

Świętokrzyskie Forum Biznesu Elite Business Club

Mieliśmy zaszczyt ponownie dzielić się naszą pasją! W dniu 23 listopada, w malowniczym Bałtowie, podczas Świętokrzyskiego Forum Biznesu Elite Business Club, mieliśmy okazję omówić potencjał Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) dla rozwoju ekonomicznego. W trakcie naszej prezentacji zwróciliśmy uwagę na wyzwania, z jakimi musi się zmierzyć przedsiębiorstwo adaptujące zasady GOZ, oraz na korzyści i mierzalne efekty wynikające z implementacji tych strategii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i organizatorom, w tym Park Promocji agencji marketingowej, Elite Business Club pod patronatem Akademii Kobiet z Moniką Lichotą oraz Izabelą Karkochą, za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Wielkie podziękowania kierujemy również do partnerów: Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz dziennika Rzeczpospolita, za objęcie patronatu nad forum.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy przyczynić się do tego wyjątkowego wydarzenia i wnieść wartość do dyskusji na temat przyszłości zrównoważonej gospodarki.