Karteko członkiem Ellen MacArthur Foundation msurgiel 29 grudnia 2023

Karteko członkiem Ellen MacArthur Foundation

Z ogromną radością pragniemy podzielić się wyjątkowym osiągnięciem naszej firmy – Karteko dołączyło do prestiżowego grona członków Ellen MacArthur Foundation! Fundacja ta, założona przez inspirującą żeglarkę Ellen MacArthur, która w 2005 roku samotnie opłynęła glob, od 2009 roku angażuje się w promowanie idei gospodarki cyrkularnej. Jest to krok dla nas milowy, ponieważ przynależność do tej organizacji oznacza, że wspólnie pracujemy na rzecz przyspieszenia transformacji modeli biznesowych w kierunku zrównoważonego rozwoju. Ellen MacArthur Foundation, poprzez swoje działania edukacyjne, analizy i wspieranie dobrych praktyk, odgrywa kluczową rolę w szerzeniu wiedzy o Gospodarce Obiegu Zamkniętego (GOZ). Jesteśmy dumni, że możemy się przyczynić i aktywnie uczestniczyć w tej ważnej zmianie, będąc częścią globalnego ruchu na rzecz lepszej przyszłości dla naszej planety.